banner

DALĪBNIEKU ATSAUKSMES

Kā vadītāja es noteikti esmu guvusi jaunu skatījumu uz darbinieku vadīšanu un motivēšanu. Man šķiet, ka mūsdienu līderim koučinga elementi ir gandrīz kā „must have” instruments veiksmīga biznesa un komandas veidošanā. Šajā kursā noteikti var iegūt gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas, kuras noderēs gan biznesā, gan personīgajā dzīvē. Koučings ir instruments, ko izmantot ne tikai darbā, bet gan veids, kā attīstīt sevi un sev apkārtējo pasauli. 
Zane Ezeriņa, Viesnīcu menedžmenta koledžas lektore
 • Programma ir ļoti laba un ērti apgūstama, jo darbs notiek mazās grupās, kā rezultātā ir iespējama individuāla pieeja. Man pozitīvi bija arī tas, ka mācības notiek latviešu (dzimtajā) valodā, jo citās valodās es tik labi nesaprastu koučinga nianses. Abi pasniedzēji bija brīnišķīgi koučinga profesionāļi un „fani”.

/Žozita Beresņeva, LMT Personāla vadības direktore, LPVA Padomes locekle/

 • Tagad izmantoju koučingu arī kā vadības stilu. Ļoti patīk. Arī cilvēki, kuriem esmu bijis koučs saka, ka tā ir ļoti laba lieta kā personībai attīstīties. Apgūstot programmu kā citiem palīdzēt pilnveidoties, daudz atklāsmes pašam par sevi, savām vērtībām utt. Ļoti labs veids kā pilnveidot un attīstīt savu personību, papildus arī pagūstot iemaņas kā palīdzēt citiem.

/Viesturs Bulāns, Lattelecom Technology Lielo uzņēmumu klientu apkalpošanas daļas vadītājs/

 • Būtiska pašattīstība moduļu laikā kā cilvēkam. Un arī piešķīra papildus lielāku jēgu tam, ko es ikdienā daru un līdz ar to arī vairāk prieka un apmierinātības. Programmā caur personisko piemēru tiek atklāts „aisberga zemūdens daļas” saturs un nozīme. Līdz ar to vieglāk veikt koučingu ar citiem cilvēkiem. Ļoti vērtīgi.

/Uzņēmēja, lielas aģentūras vadītāja/

 • Kā vadītāja es noteikti esmu guvusi jaunu skatījumu uz darbinieku vadīšanu un motivēšanu. Man šķiet, ka mūsdienu līderim koučinga elementi ir gandrīz kā „must have” instruments veiksmīga biznesa un komandas veidošanā. Šajā kursā noteikti var iegūt gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas, kuras noderēs gan biznesā, gan personīgajā dzīvē. Koučings ir instruments, ko izmantot ne tikai darbā, bet gan veids, kā attīstīt sevi un sev apkārtējo pasauli.

/Zane Ezeriņa, Viesnīcu menedžmenta koledžas lektore/

 • Paldies par doto iespēju augt un attīstīties! Koučinga sesijas ar grupas biedriem atvēra jaunus horizontus man personīgi, un parādīja koučinga plašās iespējas un nozīmi vispārējā cilvēku izaugsmē. Patika nepiespiestais, brīvais, tai pat laikā, visus iesaistošais trenera darba stils, augstā garīgā intensitāte.

/Ingrīda Rudaka, Nordea Bank Finland Plc Latvijas filiāles Klientu apkalpošanas centra vadītāja/

 • Augstu vērtēju moduļa vadītāja kompetences, mācību saturu un pārdomāto pasniegšanas formātu. 

/Ingrida Loža, „Stockholm School of Economics in Riga” Vadības izglītības programmas direktore/

 • Esmu bezgalīgi pateicīga Tomam par viņa profesionalitāti un patieso aizrautību mācību procesā, par humora izjūtu un empātiju. Augstākā klase! Galvenā īpašība šai programmai – aktīva dalībnieku iesaistīšana koučinga mācību procesā.

/Olga Šuņina, „T&D”, „AirBaltic”/

 • Ieguvu pirmās praktiskās iemaņas kouča lomā. Iedvesmojošs sākums, dodot papildus stimulu tālākam mācību un prakses procesam. Sapratu, kāpēc ir nepieciešamas tik daudz prakses stundas, lai kļūtu par profesionālu kouču. Atvērta un pozitīva atmosfēra.

/Ieva Mūze, „Nordea Bank Finland Plc Latvijas filiāle”/

 • Labi, ka mūsu treneri atšķiras pēc koučinga stila. Ir iespēja atrast un veidot savu stilu. Svarīgs atklājums – nevis koučs, bet klients ir eksperts un vadītājs. Uzzināju jaunas lietas par vadības stilu.

/Ingrīda Blūma, biznesa konsultants, augstskolas apsniedzēja/

 • Veiksmīgs teorijas un prakses savienojums. Labi materiāli. Lieliski noorganizēts un dalībniekiem radīts komforts.

/Andra Šulce, „Samsung Electronics Baltics” Finansu un administratīvās daļas vadītāja/

 • Praktiskā apmācība deva iespēju un atkal atgādināja par to, cik būtiska ir māksla klausīties, kā arī ļāva vingrināties jautājumu uzdošanā, kas savukārt., darbojoties uzņēmumā, dos iespēju saņemt līdzatbildību no darbiniekiem.

/Liene Mušperte, "Orange Cosmetics" valdes locekle/

 • Grupā ir ļoti daudzi cilvēki ar kuriem ir svarīgi un gribās saglabāt biznesa kontaktus. Ļoti pozitīvs „lādiņš”, lai turpinātu strādāt arī pēc mācībām. Toms – Treneris ar lielo burtu.

/Aleksandrs Saveļjevs, pārdošanas un biznesa attīstības speciālists/

 • Gribu atzīmēt augsto Tīnas kompetenci, kā trenerei un praktiķei. Man ļoti patika kvalitatīvie materiāli, iespēja izmantot grāmatas, organizātoru uzmanība. Ieguvu jaunas zināšanas, daudz vērtīgas piezīmes. Prakstisko nodarbību laikā, priekš sevis atradu daudz vērtīgu momentu. Kopumā, ir palikušas ļoti labas sajūtas!

/Mārtiņš Martinsons, „Franklin Covey Latvia” valdes priekšsēdētājs/

 • Tā ir patiesa bauda mācīties pie tik profesionāliem pasniedzējiem un būt starp erudītiem, atvērtiem grupas dalībniekiem. Šie mēneši, kuru laikā pārvērtēju arī savus mērķus un uzdevumus dzīvē, deva man spēku un pārliecību, ka koučingam ir nozīmīga loma manā tālākajā darbā. Es ticu, ka varēšu palīdzēt daudziem cilvēkiem attīstīt savas spējas, sasniegt savus mērķus un kļūt laimīgākiem.

/Vēsma Uzuleņa, uzņēmēja, pasniedzēja augstskolā/

 • Toms – lielisks treneris! Piemērs tam, kādam gribas līdzināties. Modulis deva labu sapratni par koučingu, prakses iespējas. Iespēja iegūt ciešus konaktus ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

/Arta Biruma, „Eiro Personāls” valdes locekle, vadošā konsultante/

 • Interesanta grupa, ļoti dažādi cilvēki, iespēja dibināt personiskus kontaktus ar vienādi domājošiem. Ļoti svarīgi bija treneru–praktiķu, ar lielu pieredzi, komentāri.

/Katrīna Ošleja, „Talentor Latvia” partnere, HR speciāliste/

 • Tas bija pietiekoši daudzpusīgi! Galvenais – tā ir iespēja iegūt teorētiskas zināšanas un pamēģināt praksē, kā arī, iepazīties ar kvalificēta kouča pieredzi. Grupā valdīja ļoti pozitīva un draudzīga atmosfēra.

/Jānis Gulbis, „PM Consulting” valdes loceklis/

 • Svarīgi bija tas, ka sākām pirmajās nodarbībās praktizēt, lai labāk izprastu lietas būtību un kopēji rastu risinājumus problēmsituācijām. Zināšanu un iemaņu apguve ar praktiskajiem uzdevumiem kursa laikā, veicina labāk izprast attiecīgo tēmu. Ļauj katram pašam veidot savu stilu, kā strādāt ar iegūtajām zināšanām.

 /Armands Peilāns, „Outdoor Latvia” valdes loceklis/

 • Ļoti profesionāli novadīts seminārs. Tatjana ir izcila pasniedzēja. Praktiskas metodes, daudz un dažādas.

/Iveta Sarkane, „Autonams” valdes priekšsēdētāja/

 • Liela vērtība muduļiem bija ne tikai pasniedzēju personība un attieksme, bet viņu dzīves pieredze, ar kuru viņi labprāt dalās. praktiskais treniņš ir ļoti svarīgs un ļoti spēcīgi ilustrē teorētiski bāzi.

/Dace Siliņa, mārketinga konsultante/

 • Ieguvu padziļinātu izpratni par kouča dabu. Pārskatīju jau sev zināmās vadības metodes un tehnikas no končinga pozīcijas. Saņēmu personīgo un profesionālo pārliecību un drošības sajūtu, lai sāktu praksi.

/Zaiga Oborenko, „Viverum” valdes locekle, docente, augstskolas pasniedzēja/

 • Veiksmīgi apvienota teorija un prakse. Iespēja redzēt dažādus koučus un dažādus darba stilus. Pieejami treniņa materiāli. Lieliski noorganizēts. Izveidots komforts dalībniekiem.

/Jana Kisika, psihoterapeite/

 • Tā interese un pozitīvā atdeve, ko es saņēmu no dalībniekiem un programmas organizatoriem, ir grūti salīdzināma ar manu iepriekš iegūto pieredzi apmācībās. Ja tik intelektuāli, ieinteresēti un talantīgi cilvēki būs Latvijas koučinga sākumpunktā, tad šai profesijai ir liela nākotne valstī.

/Toms Hatons (Tom Hatton, UK), treneris pirmajam un ceturtajam programmas modulim/

 • Dalībnieki mani pārsteidza ar savu dziļo, emocionālo pieeju mācību procesam un savu ātro progresu, apgūstot praktiskās zināšanas. Ja visi latvieši ir tādi, kā šī grupa, tad man trūkst vārdu, lai izteiktu savu sajūsmu par šo valsti.

/Tīna Harmaja (Tiina Harmaja, FIN), otrā moduļa pasniedzēja/