banner

TATJANA DREMĻUGA
MBA, Business & Executive Coach
BALTIC COACHING CENTRE direktore
ICF LATVIA dibinātāja un prezidente (2008-2010)

Tatjana ir  viens no pieredzes bagātākajiem biznesa koučiem Latvijā, strādā ar augstākā līmeņa vadītājiem starptautiskās kompānijās.

Tatjana ir pieredzējušākais biznesa koučs Latvijā, ir bijusi iesaistīta visos koučinga aspektos: kā kliente, kā iekšējais korporatīvais koučs komandām un top vadītājiem, kā koučinga kultūras ieviešanas dalībnieks, kā profesionālās koučinga programmas „Līderis kā koučs” izstrādātāja. Šobrīd Tatjana ir profesionālās kouču asociācijas Baltijā valdē, kā arī vada savu specializēto koučinga kompāniju, strādā par augstākā līmeņa vadītāju kouču un korporatīvo līderu koučinga programmu treneri lielākajās Baltijas un Krievijas kompānijās (Nordea, GaxoSmithKline, Auchan, Ernest & Young, British American Tabacco, Северсталь u.c.).

Tatjanai ir specializētā izglītība koučingā un augsts starptautiskās profesionālās akreditācijas līmenis International Coach Federation (ICF) – pasaulē vadošā profesionālo kouču asociācija.

Viņa ir saņēmusi MBA Francijas biznesa skolā un ieņēmusi top menedžera pozīcijas vietējās un starptautiskās kompānijās (Honeywell, Dzintars, Air France u.c.).

 

LAURA KURŠĪTE
Mag.Psych., personīgās izaugsmes koučs, kouču trenere
BALTIC COACHING CENTRE asociētā partnere
ICF Latvia Valdes (2015-2017) locekle

Vairāk kā 15 gadu pieredze vadošos amatos privātā un valsts sektorā, mazumtirdzniecības, biznesa apmācību un izglītības sfērās. Augstākā izglītība organizāciju un izglītības psiholoģijā, izstrādājusi un vadījusi apmācības izcilu klientu apkalpošanas standartu ieviešanā pārdošanas komandām, ieviesusi darbinieku motivēšanas un lojalitātes programmas. BCC starptautiski akreditētās programmas „Līderis kā koučs” trenere un programmas Latvijā direktore.

Specializācija koučingā: personīgās izaugsmes koučs. Individuālais koučs biznesa un individuāliem pārstāvjiem. Strādā gan ar jaunajiem uzņēmējiem (start-ups), gan dažāda līmeņa vadītājiem un darbiniekiem personīgās attīstības un karjeras attīstības jautājumos. Klientu vidū ir ražošanas, nekustamo īpašumu, IT, banku, loģistikas, klientu apkalpošanas, dizaina, skaistumkopšanas, izglītības, mediju un citu nozaru pārstāvji.

 

EDVĪNS PANDERS biznesa un personīgās izaugsmes koučs, BCC asociētais partneris. Valdes loceklis un līdzīpašnieks vienā no vadošajiem Latvijas elektroaprīkojuma izpētes, attīstības un ražošanas uzņēmumiem bezvadu, telemātikas un drošības jomās. Vairāk kā 20 gadu pieredze stratēģiskajā un operatīvajā vadībā, darbinieku un vadītāju treniņu vadīšanā, inovāciju un pārmaiņu vadībā, jaunu produktu un servisa izpētē, attīstībā, inovāciju ieviešanā un pārdošanā.

Specializācija koučingā: augstāka un vidējā līmeņa vadītāju koučings; vadītāju apmācību programmu koučinga metožu izmantošanai darbā un kouča kompetenču attīstīšanai izstrāde un vadīšana; koučinga procesu vadība uzņēmuma komandām, nodaļām, kā arī vadībai, kas vērsts uz stratēģiju un mērķu definēšanu un efektīvu realizāciju.

 

Sadarbojamies ar mūsu skolas beidzējiem un profesionāliem koučiem no Eiropas un Krievijas.


DIENAS FRĀZE. PIERAKSTĪTIES

E-pasts: