Individuālais koučings
latviešu, krievu un angļu valodā
Sava potenciāla atklāšanai un mērķu realizēšanai.
Līderis kā koučs
latviešu un krievu valodā
Koučinga iemaņu attīstīšana jauna līderisma un vadības līmeņa sasniegšanai.
Komandas koučings
latviešu un krievu valodā
Darba uzdevumu izpildes efektivitātes celšanai.

Atsauksmes

 • Programma ir ļoti laba un ērti apgūstama, jo darbs notiek mazās grupās, kā rezultātā ir iespējama individuāla pieeja. Man pozitīvi bija arī tas, ka mācības notiek latviešu (dzimtajā) valodā, jo citās valodās es tik labi nesaprastu koučinga nianses. Abi pasniedzēji bija brīnišķīgi koučinga profesionāļi un „fani”.

  Žozita Beresņeva LMT Personāla vadības direktore, LPVA Padomes locekle
 • Daudz tika strādāts ar “Self couching”, kas lika vairāk apskatīties uz sevi, kā es pieņemu lēmumus, ko es vēlos sasniegt savā dzīvē, kur es esmu tagad un kur vēlos nonākt, ikdienā retāk sanāk pievērst uzmanību šīm vērtībām. Tika apgūtas metodes, kuras praktiski var pielietot ne tikai profesionālā koučingā, bet ikdienas darbā cilvēku izvērtēšanā.

  Laura Baikova Personāla vadītāja, Optic Guru
 • Tagad izmantoju koučingu arī kā vadības stilu. Ļoti patīk. Arī cilvēki, kuriem esmu bijis koučs saka, ka tā ir ļoti laba lieta kā personībai attīstīties. Apgūstot programmu kā citiem palīdzēt pilnveidoties, daudz atklāsmes pašam par sevi, savām vērtībām utt. Ļoti labs veids kā pilnveidot un attīstīt savu personību, papildus arī pagūstot iemaņas kā palīdzēt citiem.

  Viesturs Bulāns Lattelecom Technology Lielo uzņēmumu klientu apkalpošanas daļas vadītājs
 • Ļoti dziļš darbs ar savām pārliecībām un situācijām. Dziļums. Neatlaidīgs darbs, kas koncentrēts tieši uz saviem iekšējiem procesiem, vērtībām, pārliecībām.

  Elīna Simsone-Pelčere "Training Lab" īpašniece
 • Teorija mijas ar praksi, vērtīga lektora feedback no katras prakses reizes. Bija iespēja apgūt līdz šim neizmantotas iemaņas.

  Daniēls Godiņš komandu treneris, Sense of team
 • Šī bija ļoti saturīga un jaudīga apmācību programma. Notiek “iešana dziļumā” vienlaikus iezīmējot jaunu tehniku un metožu veidus. Bija iespēja iegūt jaunas zināšanas un praktizēt koučingu ar lieliskiem apmācību dalībniekiem, kuru profesionāli un atbalstoši uzraudzīja treneres modrā acs.

  Dace Mazkalniņa portāla espati.lv līdzīpašniece
 • Ieguvu pārliecību, ļoti daudz atziņas personīgai izaugsmei, un pats galvenais – drosmi mērķēt augstāk, gribēt sasniegt vairāk, un doties tam pakaļ.

  Karlīna Šadre HtR Team Lead, Solvay Business Services – Riga

Mūsu komanda

Klienti