fbpx

Ar ko atšķiras Executive koučings?

Executive koučingsDaudzi biznesa kouči dzīvo ilūzijā, ka Executive koučings ir tas pats, kas koučings individuāli ar vadītāju, kurš pats atnācis pie jums uz konsultāciju.

Tā tas nav! Un tas var radīt virkni kļūdu vai pat sabojāt jūsu reputāciju. Bet mūsu profesijā, pirmām kārtām, esam atkarīgi tieši no reputācijas, tā kā lielākā daļa klientu nāk pēc ieteikuma.

Tātad, kādas ir galvenās atšķirības:

  1. Ir iesaistītas trīs puses: Uzņēmums – Koučs – Klients.
  2. Koučinga pasūtītājs – uzņēmums. Tādēļ, pēc būtības, koučs strādā uzņēmuma MĒRĶU labā.
  3. Kas ir uzņēmums? – Tā ir iekšējo un ārējo attiecību SISTĒMA, ar mērķi gūt peļņu no biznesa. Koučinga klients – ir VADĪTĀJS šajā sistēmā. Viņš gan to ietekmē, gan ir no tās atkarīgs.
  4. Koučs atbild par koučinga procesu, ne par vadītāja rezultātiem. Tātad, koučam jāveido tāds koučinga PROCESS, kas ļauj vadītājam būt motivētam attīstīties tajā virzienā, kas nepieciešams, lai sasniegtu uzņēmuma mērķus. Un, kur biznesa attiecību sistēma viņam tajā palīdzēs, nevis traucēs.
  5. Tādēļ, lai koučs strādātu ar organizācijām, ir nepieciešams apgūt papildprasmes, kā veidot attiecības ar organizāciju, top vadītājiem un, kā efektīvi veidot procesu, lai strādātu viņu sistēmā.

Tas palīdzēs katrai no trīs Executive koučingā iesaistītajām pusēm, saprast un pildīt savu lomu, un uzņemties ATBILDĪBU, lai tiktu sasniegts maksimālais rezultāts no koučingā ieguldītā laika, pūlēm, resursiem.

Ja saproti, ka vēlies un esi gatavs augt koučingā gan profesionāli, gan finansiāli, tad 15.aprīlī startē patiešām visā augstāk minētajā noderīga, starptautiski – ICF akreditēta programma EXECUTIVE COACH ar Tatjanu Dremļugu un Mariju Dombrovan.

Viss par programmu šeit >>>

Dalīties: