fbpx

Atsauksmes

 • Līderis kā koučs Klienta atsauksme

  Programm vērsta uz praktisku prasmju un zināšanu apguvi. Profesionāli programmas vadītāji. Laba, uz darbu mobilizējoša atmosfēra.

  Guntis Kalniņš vadītājs ar 30 gadu pieredzi
 • Anna Balode, organizācijas "Būt Brīvai" dibinātāja, mentore

  Lieliska programma, kurā pilnībā maina domāšanu, ļoti transformējoša. Programma noder gan vadītājiem, gan individuāli, gan ļoti labs palīgs, lai vadītu grupas. Ne tikai teorija, bet ļoti daudz labu uzdevumu.

  Anna Balode organizācijas "Būt Brīvai" dibinātāja, mentore
 • Raimonds Rubenis, Balta AAS Biznesa Attīstības vadītājs

  Zināšanas, ko iegūsti koučingā, ir vajadzīgas katram vadītājam, tāpēc, ka tad tu labāk izpratīsi komandu, labāk izpratīsi darbiniekus un pašam būs vieglāk iet uz rezultātu, tu ātrāk to sasniegsi.

  Raimonds Rubenis Balta AAS Biznesa Attīstības vadītājs
 • Uzņēmējs sēž pie galda

  Man ļoti liels prieks, ka izmācījos koučingu. Uzņēmējdarbība un koučings ir kā roka ar cimdu. Man tas ļoti palīdz ikdienā ar klientiem un kolēģiem. Es vairs necenšos uzreiz norādīt – darām tā, bet uzdodu jautājumu, kā tu domā, kā būs labāk.

  Krists Freimanis uzņēmējs
 • Sieviete baltā blūzē sēž

  Kopš sāku mācīties koučingu, ir mainījies, kā es klausos, kā veidoju sarunu no savas puses, ar kādu mērķi veidoju sarunu un uzturu sarunu. Dažreiz pat sarunu rezultāti mainās, jo veidojot sarunu uz citiem principiem: aktīvāk klausoties, aktīvāk iesaistoties, aktīvāk sniedzot atgriezenisko saiti, līdz ar to sarunas rezultāts ir produktīvāks un efektīvāks, un labāks.

  Aija Kopštāle HR nozares profesionāle
 • Tagad es ietaupu laiku daudz produktīvākās sarunās, nonākot pie risinājumiem, jaunām iespējām, virzieniem. Tas ir milzīgs progress ikdienas darbībā, jo mūsu specifika ir ātri reaģēt. Pilnīgi noteikti esmu labāka paziņa, draudzene, partnere.

  Sigita Batraga uzņēmēja
 • Smaidīga sieviete

  Pēc mācībām programmā “Līderis kā koučs” aktīvi izmantoju koučingu darbā – gan individuāli gan komandās, jo organizācijā ir transformācijas. Esmu novadījusi koučinga pamatu apmācības kolēģiem. Tiešām ļoti iedvesmojoši, kā cilvēkiem palīdz koučinga metodes.

  Lauma Kadiķe Solvay Business Services Site HR Manager
 • Koučingu praktizēju darbā – rezultāti ir fenomenāli – koučings paver jaunas iespējas un viss apkārt liekas savādāks, es mainos un mainās vide un cilvēki, kuri ir apkārt! Veicu arī savas komandas ietvaros koučinga pamata apmācības.

  Evija Liakovičus valdes locekle AS Energofirma “JAUDA“
 • Programmā vēlējos apgūt spēju klausīties, sniegt atgriezenisko saiti, uzdot efektīvus jautājumus. Tas ļoti palīdz darba intervijās un sarunās ar vadītājiem un kolēģiem. Šīs mācības novērtēju augstāk kā iegūtu jebkuru akadēmisko vai profesionālo izglītību, jo šeit lielākais ieguvums ir sevis pilnveidošana kā personībai.

  Vineta Bērziņa Talantu piesaistes speciāliste, TWINO, podkāsta “Pirms darba” autore
 • Parasti diezgan skeptiski skatos uz saukļiem "šis mainīja manu dzīvi!", bet šoreiz tieši tā gribēju rakstīt par šo programmu. Šī programma pārsteidza ne tikai ar apjomīgu teorijas, bet arī praktiskās daļas daudzumu. Programma būs ļoti noderīga ikvienam, kuram ir padotie, kuram ir jāstrādā komandā, jāsadarbojas ar klientiem. Programma noteikti ir paredzēta cilvēkiem, kas vēlas mainīties, ir gatavi jauniem izaicinājumiem un vēlas pilnveidot un attīstīt sevi.

  Agnese Jakovļeva Talantu menedžere iekš Wunder
 • “Līderis kā koučs” programma bija kā aizraujošs ceļojums nepilnu 5 mēnešu garumā. Kolorīti pasniedzēji, kas ir eksperti un profesionāļi savā jomā. Uzsākot programmu motivācija katram dalībniekam bija savādāka, taču vienojošais elements noteikti ir pašattīstība un vēlme palīdzēt cilvēkiem. Programma tika balstīta uz attiecību veidošanu, komunikāciju, reālu darbu ar sevi, lēmumu pieņemšanu un atbildības uzņemšanos. Mācības bija investīcija, kas nes tūlītēju rezultātu.

  Inga Purviņa Ventspils Augsto tehnoloģiju parka Finanšu un pakalpojumu daļas vadītāja
 • Mani uzrunā “dot iespēju cilvēkam- palīdzēt pašam sev” koncepts. Koučings ir lielisks instruments, kas rada iespēju atbalstīt cilvēkus, bet darīt to atbilstoši manām vērtībām un pārliecībai - nevis mācot un dodot padomus- bet ļaujot katram pašam atrast savas īstās un pareizās atbildes. Ar kvalitatīva koučinga procesu es spēju palīdzēt klientam rast pareizo ceļu savā prāta, sirds un intuīcijas labirintā. Un ne vien atrast ceļu, bet, vēl svarīgāk, spert reālus soļus izvēlētā mērķa sasniegšanā.

  Viktorija Puzo BALTA (PZU grupa) Personāla departamenta direktore
 • Ieguvu pārliecību, ļoti daudz atziņas personīgai izaugsmei, un pats galvenais – drosmi mērķēt augstāk, gribēt sasniegt vairāk, un doties tam pakaļ.

  Karlīna Šadre HtR Team Lead, Solvay Business Services – Riga
 • Šī bija ļoti saturīga un jaudīga apmācību programma. Notiek “iešana dziļumā” vienlaikus iezīmējot jaunu tehniku un metožu veidus. Bija iespēja iegūt jaunas zināšanas un praktizēt koučingu ar lieliskiem apmācību dalībniekiem, kuru profesionāli un atbalstoši uzraudzīja treneres modrā acs.

  Dace Mazkalniņa portāla espati.lv līdzīpašniece
 • Teorija mijas ar praksi, vērtīga lektora feedback no katras prakses reizes. Bija iespēja apgūt līdz šim neizmantotas iemaņas.

  Daniēls Godiņš komandu treneris, Sense of team
 • Ļoti dziļš darbs ar savām pārliecībām un situācijām. Dziļums. Neatlaidīgs darbs, kas koncentrēts tieši uz saviem iekšējiem procesiem, vērtībām, pārliecībām.

  Elīna Pelčere "Training Lab" īpašniece
 • Tagad izmantoju koučingu arī kā vadības stilu. Ļoti patīk. Arī cilvēki, kuriem esmu bijis koučs saka, ka tā ir ļoti laba lieta kā personībai attīstīties. Apgūstot programmu kā citiem palīdzēt pilnveidoties, daudz atklāsmes pašam par sevi, savām vērtībām utt. Ļoti labs veids kā pilnveidot un attīstīt savu personību, papildus arī pagūstot iemaņas kā palīdzēt citiem.

  Viesturs Bulāns Helmes Latvia, CEO
 • Daudz tika strādāts ar “Self couching”, kas lika vairāk apskatīties uz sevi, kā es pieņemu lēmumus, ko es vēlos sasniegt savā dzīvē, kur es esmu tagad un kur vēlos nonākt, ikdienā retāk sanāk pievērst uzmanību šīm vērtībām. Tika apgūtas metodes, kuras praktiski var pielietot ne tikai profesionālā koučingā, bet ikdienas darbā cilvēku izvērtēšanā.

  Laura Baikova Personāla vadītāja, Optic Guru
 • Programma ir ļoti laba un ērti apgūstama, jo darbs notiek mazās grupās, kā rezultātā ir iespējama individuāla pieeja. Man pozitīvi bija arī tas, ka mācības notiek latviešu (dzimtajā) valodā, jo citās valodās es tik labi nesaprastu koučinga nianses. Abi pasniedzēji bija brīnišķīgi koučinga profesionāļi un „fani”.

  Žozita Beresņeva LMT Personāla vadības direktore, LPVA Padomes locekle