fbpx

Edvīns Panders

Biznesa un personīgās izaugsmes treneris / koučs (ACC)

Bizness:

Vairāk kā 10 gadus pieredze pārdošanas, klientu apkalpošanas un ražošanas uzņēmuma Autonams valdes priekšsēdētāja (CEO) amatā, šobrīd uzņēmuma līdzīpašnieks un valdes loceklis. Pieredze uzņēmuma stratēģiskajā un operatīvajā vadībā, vadītāju un darbinieku apmācībā un izaugsmē, pārmaiņu vadībā, jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanā un pārdošanā.

Koučinga kompānijas Baltic Coaching Centre asociētais partneris, biznesa un personīgās izaugsmes treneris/koučs, komandu efektivitātes un sadarbības treneris/koučs (sertifikāts 2010/LV-31)

Pēdējos 7 gadus vada stratēģiskās izaugsmes sesijas uzņēmuma īpašniekiem un komandām, individuālās un komandu efektīvas sadarbības praktiskās darbnīcas, programmas vadītājiem darbinieku iesaistes un motivācijas paaugstināšanai un individuālo koučingu vadītāju personīgajā un profesionālajā izaugsmē.


Attīstība:

Personīgās attīstības, līderības un vadības tēmas mācījies starptautiskās koučinga federācijas (ICF) akreditētā koučinga apmācību programmā ‘’Līderis kā koučs’’ (Latvija), Olde Vechte Foundation (Holande), Thomas Bothe (Zviedrija), sir John Whitmore (Lielbritānija) un citiem.


Tēmas:

  • Uzņēmuma un komandu stratēģiskā izaugsmes sesijas;
  • Uz rezultātu orientēta komandas sadarbība;
  • Vadītāju un darbinieku personīgā un profesionālā efektivitāte un motivācija;
  • Efektīvas komunikācijas un sadarbības meistarības treniņi – klausīšanās, jautājumu formulēšana, mērķu izvirzīšana, atgriezeniskā saite, deleģēšana u.c.