fbpx

Nākošā klase biznesa koučinga skolā

Nākošā klase biznesa koučinga skolā vai kā izvairīties no nepatikšanām

Uzrunāju jūs – koučinga bāzes programmu (pēc ICF standartiem ACSTH un ACTP) beidzējus. Bāzes programmās mēs mācām CILVĒKU ATTĪSTĪBAS PRASMES. Tātad, kā attīstīt sevi, savus darbiniekus un klientus.

Nākošais attīstības līmenis – tās ir CILVĒKS ORGANIZĀCIJĀ mācības. Kad jūsu klients ir daļa no organizācijas. Un Executive koučinga gadījumā – ļoti nozīmīga daļa. Tāds darbs pieprasa papildus kompetences un zināšanas.

Ja jūs noalgos uzņēmums un jūs strādāsiet ar tās vadītāju tā, it kā viņš ir pats pie jums atnācis, kā privātpersona – tas ir laika jautājums, līdz nokļūsiet līdzīgās nepatikšanās:

  • uzņēmums jūs nesaprot, jo nesaņem skaidru izklāstu par koučinga procesu
  • uzņēmums sagaida, ka jūs atnāksiet, “pavicināsiet spārnus” un vadītājs brīnumainā kārtā sagribēs mainīties, kā to vajag uzņēmumam. Bet vadītājam neviens nav teicis, ka kaut kas nav, kā vajag… Un viņam nav nekādas motivācijas ne vienkāršām pārmaiņām: “Nu, nu, dārgais kouč, vicini, vicini savu spārnu! Bet man ir daudz svarīga darbu.”
  • klients–vadītājs izlaiž sesijas, ir neapmierināts, kādēļ viņu atrauj no darba, bet uzņēmums domā tikai vienā virzienā – tas nav pareizais koučs
  • uzņēmums “nervozē” un mēģina noskaidrot jūsu darba detaļas, bet jums dēļ tā sākas uzticības problēmas ar klientu–vadītāju
  • vadītājs ir apmierināts ar koučingu, bet uzņēmums tā arī nesaprot, kas notika
  • jūs nerekomendē tālāk, arī tie uzņēmumi, kur bija laba sadarbība un nebija sarežģījumu.

Lieta tāda, lai efektīvi strādātu ar uzņēmuma vadītāju, jāprot ne tikai strādāt ar CILVĒKU, bet arī jāzina, kā pareizi izveidot koučinga PROCESU ar UZŅĒMUMU un biznesa rezultātiem. Process strādās biznesa attīstības labā caur uzņēmuma vadītāja attīstību.

Ja jau tagad saproti, cik tas ir kritiski nozīmīgi, tad aicinām uz ICF akreditētu programmu EXECUTIVE COACH, kuru izveidojušas un vada pieredzējušas koučinga un tieši Executive koučinga praktiķes Tatiana Dremlyuga un Marija Dombrovan.

Par programmu vairāk lasi >>>

Tuvākā programma startē 15.aprīlī (2021)

Dalīties: